Przykładowe ceny dla Gości indywidualnych:

Ceny za pobyt uzależnione są od jego długości oraz terminu. Dla zorganizowanych grup (powyżej 20 osób) przewidujemy korzystne rabaty (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). W sezonie letnim (od czerwca do sierpnia) ceny kształtują się od 70 zł za osobę/dobę, zaś poza sezonem od 40 zł za osobę/dobę.

Gościom Pensjonatu umożliwiamy skorzystanie z usługi całodziennego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja), które kosztuje 40 zł w przypadku osoby dorosłej lub 25 zł w przypadku dziecka do lat 10. Przypominamy, że obowiązuje opłata klimatyczna, która wynosi 2 zł/os/dobę i 1 zł/os/dobę w przypadku dzieci, młodzieży, studentów oraz emerytów.

  • od 40 zł za osobę/dobę - poza sezonem letnim
  • od 70 za osobę/dobę - w sezonie letnim
  • wyżywienie całodzienne - 40 zł/osoba dorosła, 25zł/dziecko do 10 lat
  • dla grup zorganizowanych (ponad 20 osób) - korzystne rabaty
  • opłata klimatyczna - 2,00 zł/os./dobę; 1,00 zł/os./dobę (dzieci, młodzież, studenci, emeryci)

Dokonując rezerwacji prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości kwoty odpowiadającej za 2-4 noclegi (zadatek jest uzależniony od długości pobytu w naszym ośrodku). Warto pamiętać o tym, że w przypadku rezygnacji, zadatek nie podlega zwrotowi.

W celu zapoznania się z aktualnymi cenami, wolnymi pokojami i bliższymi informacjami prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 502 563 024. Pytania można także kierować na adres: info@chrobry.mielno.pl

Villa „Chrobry” oferuje najlepsze noclegi w Mielnie, przekonaj się sam!