Bliższych informacji na temat wolnych miejsc i aktualnej oferty cenowej chętnie udzielimy Państwu telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres:

Villa "Chrobry"
ul. B. Chrobrego 47 B
76-032 Mielno
tel. (+48 94) 3166 132
tel. kom. 0692 874 653
fax (+48 94) 3166 133

e-mail: info@chrobry.mielno.pl
http://www.chrobry.mielno.pl

REZERWACJE

Wychodząc naprzeciw potrzebom Gości, umożliwiamy rezerwację na pobyt w okresie letnim z dużym wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać wieloma drogami (telefon, faks, e-mail), w zależności od Państwa preferencji. Przy rezerwacji należy wpłacić zadatek odpowiadający cenie min. 2 noclegów.

Imię (*)
Nazwisko (*)
Adres (*)
Telefon (*)
FAX
E-Mail (*)
Treść (*)

Uwaga pola oznaczone (*) MUSZĄ być wypełnione

KONTO BANKOWE

w PLN

NOE PPHU Tomasz Staszczyk
Bank Millenium
Numer Konta: 94 1160 2202 0000 0001 2417 5602

Jak do nas trafić?

Villa "CHROBRY"zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości nadmorskiej w woj. zachodniopomorskim – Mielnie. To nieduże miasteczko położone jest zaledwie 15 km na północ od Koszalina, z którym ma bardzo dobre połączenie.

Dla Państwa wygody zamieszczamy plan Mielna-Unieścia z zaznaczoną drogą do Villi "CHROBRY"

Do naszego pensjonatu mogą Państwo dojechać samochodem, jak i środkami komunikacji zbiorowej (pociąg, autobusy).

Jeśli przyjeżdżacie Państwo samochodem, to w Koszalinie proszę kierować się na Mielno (droga krajowa A11 Poznań-Kołobrzeg), a we Mścicach na jedynych światłach należy skręcić w prawo. Villę "Chrobry" znajdziecie Państwo po ok. 5 km, jadąc cały czas główną drogą w kierunku Unieścia (tuż przy końcu MIELNA, po lewej stronie drogi)

Podróż pociągiem
Turyści wybierający się na wakacje do Mielna i podróżujący pociągiem, powinni udać się najpierw do Koszalina, który ma bardzo dogodne połączenia z wieloma miastami w Polsce (zwłaszcza w sezonie letnim). Stąd, co kilkadziesiąt minut kursują autobusy komunikacji miejskiej. Podróż z Koszalina do Mielna trwa ok 25 minut (linia nr 1). Istnieje także możliwość skorzystania z usług prywatnych przewoźników, kursujących na trasie Dworzec PKP Koszalin – Mielno-Unieście (cena za przejazd ok 3 zł). Więcej informacji na temat kursowania pociągów uzyskają Państwo na stronie PKP.

Podróż samochodem
Podróżującym autem zwracamy uwagę na to, aby w Koszalinie kierowali się na drogę krajową A11 (trasa Poznań-Kołobrzeg) na Mielno. Należy pamiętać o tym, aby w Mścicach skręcić na światłach w prawo. Nasz pensjonat ulokowany jest 5 km dalej, kontynuując podróż w kierunku Unieścia. Villa „Chrobry” ukaże się Państwa oczom po lewej stronie drogi.

Serdecznie zapraszamy do Villi "Chrobry"

Partner: BlueSky System